O firmie - Motozbyt - Białystok

Orły Motoryzacji Motozbyt
PHUP Motozbyt Sp. z o.o.
Motozbyt Orły 2020
Orły Motoryzacji Motozbyt
Przejdź do treści

O firmie

Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowo - Produkcyjne "Motozbyt" sp. z o.o. w Białymstoku rozpoczęło swoją działalność 1 lutego 1991 roku. Od początku powstania firmy prowadzimy hurtową sprzedaż opon,  akumulatorów i akcesoriów samochodowych.

Współpracujemy z największymi producentami opon oraz akumulatorów na świecie. Jesteśmy dealerem Exide Technologies – pioniera z segmentu akumulatorów z którym związana jest marka CENTRA.

W naszej ofercie oponiarskiej znajdziecie Państwo produkty takich producentów jak: Goodyear, Michelin, Dunlop, Fulda, Sava, Dębica, Kleber, Bridgestone, Kormoran, BFGoodrich oraz wielu innych.

W 2007 roku po podpisaniu umowy z Renault Polska, firma weszła w skład grupy Koncesjonerów samochodów marki RENAULT a w niedługim czasie także DACIA. O tego czasu poszerzamy grono naszych klientów zarówno w salonach sprzedaży samochodów nowych jak również w serwisach samochodowych.

W 2002 roku na podstawie zezwolenia Urzędu Miejskiego rozpoczęliśmy działalność jako Stacja Kontroli Pojazdów i mogliśmy rozszerzyć swoje usługi wykonując badania techniczne pojazdów.

W 2002 roku firma przystąpiła do grupy zakupowej POINT-S Polska Sp. z o.o. specjalizującej się w zakupach hurtowych ogumienia.

Z biegiem lat oferta firmy została poszerzona o hurtową i detaliczną sprzedaż olejów. Posiadamy szeroką gamę olejów takich producentów jak: Castrol, Mobil, ,Elf, Total, Shell, Fuchs, Lotos, Orlen, Platinum, oraz wielu innych.

Ponadto  jesteśmy wieloletnim dealerem Firmy ALCAR - dystrybutora stalowych i aluminiowych felg do pojazdów samochodowych.

W 2012 roku decyzją Transportowego Dozoru Technicznego otrzymaliśmy zezwolenie na działalność drugiej Stacji Kontroli Pojazdów, tym razem przy ul. Narodowych Sił Zbrojnych 19B.

W roku 2017 ruszyliśmy ze sprzedażą samochodów używanych.

Staramy się spełniać oczekiwania szerokiego grona klientów a naszą tradycją jest rzetelność, uczciwe podejście do klienta, atrakcyjne ceny, dbałość o dobrą jakość świadczonych usług.
Posiadamy wysokokwalifikowanych pracowników, którzy na bieżąco podnoszą swoje kwalifikacje i umiejętności poprzez cykle szkoleń.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych produktów i usług.


Przejdź do:  RENAULT  |  DACIA   |   HURTOWNIA MOTORYZACYJNA  |  SKP  |  STRATOWA
PHUP MOTOZBYT sp. z o.o. siedziba: 15-467 Białystok ul. Poleska 61
Sąd Rejonowy w Białymstoku XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego,
nr KRS:0000123567; NIP:542-020-12-97; Kapitał zakładowy 250.444,00 zł.
Wróć do spisu treści